Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Szkolna zbiórka darów dla zwierząt ze schroniska

Cudownie jest pomagać innym – nie otrzymując nic w zamian! Przekonaliśmy się o tym, organizując w naszej szkole od 21 – 23 stycznia 2019 r. zbiórkę rzeczy dla potrzebujących zwierząt ze Schroniska na Paluchu. Głównym celem zorganizowania tej akcji była poprawa warunków bytowych zwierząt przebywających na stałe w schronisku oraz wdrażanie dzieci i dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce niezbędnych dla nich artykułów.

Jesteśmy bezpieczni

Program „Jesteśmy bezpieczni” jest opracowany i realizowany przez wychowawców świetlicy. Jego celem jest zwiększenie świadomości uczniów  na temat zagrożeń, na które mogą być narażeni  w życiu codziennym.

Bal karnawałowy

Za nami kolejny bal karnawałowy. Tradycyjnie przebieramy się w oryginalne stroje w piątek poprzedzający ferie zimowe; w tym roku szkolnym data ta przypadała na 25 stycznia 2019 roku. Bawimy się wszyscy razem: uczniowie, pracownicy ZSP nr 10, a także rodzice i nasi absolwenci. Podstawą zabawy są oczywiście tańce.

Uroczyste otwarcie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 10

Szanowni Państwo,

w dniu 18 stycznia 2019 r. odbyło się historyczne wydarzenie, otwarcie nowego budynku przedszkola przy ul. Tarchomińskiej. Przypomnę, że pierwsze Publiczne Przedszkole nr 438 dla dzieci z autyzmem rozpoczęło swoją działalność w dniu 3 września 2018 r. w tymczasowym budynku przy ul. Skaryszewskiej 8. Do 17 stycznia 2019 r. trwały prace wykończeniowe oraz wyposażenie sal dydaktycznych. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Biura Edukacji miasta st. Warszawy, Kuratorium Oświaty, Stołecznego Zarządu Rozbudowy Miasta, prezes firmy IZOLBUD realizujący inwestycję wraz ze współpracownikami, profesorowie z Uniwersytetu  Warszawskiego, przedstawiciel fundacji SYNAPSIS, metodycy, przedstawiciele MBFO, służby zdrowia, dyrektorzy przedszkoli, szkół specjalnych i PPP, rodzice dzieci i uczniów naszej szkoły oraz nasi przyjaciele.

Szkolne kolędowanie

W dn. 11 stycznia odbyła się uroczystość szkolnego kolędowania. W trakcie spotkania uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje zdolności śpiewając, grając na instrumentach muzycznych oraz tańcząc.