Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Finał Przeglądu Działalności Artystycznej Środowisk Nieprzetartego Szlaku

10 czerwca w Wawerskim Centrum Kultury odbyło się podsumowanie Przeglądu Artystycznego Środowisk Nieprzetartego Szlaku pod hasłem „Z Przyjaciółmi można więcej”. W trakcie tej niezwykłej imprezy, odbyła się też w ceremonia przekazania przez Kanclerza – Marka Michalaka (były Rzecznik Praw Dziecka) w asyście Herolda, dzieci i młodzieży najsłoneczniejszego z odznaczeń na świecie - Orderu Uśmiechu dla Pani prof. zw. dr hab. n. med. Annie Dobrzańskiej.

Literackie spotkanie z Panem Szymonem Góralczykiem

Dzięki zaproszeniu, otrzymanemu od Pani Marylki z Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 8, przy ul. Ząbkowskiej, Lila, Adrian, Jeremi i Bartek, w dniu 6 czerwca 2019 roku uczestniczyli w interesujących zajęciach czytelniczych, podczas których utwory Marii Kownackiej, Jana Brzechwy i Juliana Tuwima interpretował Pan Szymon Góralczyk.

Poznajemy zawód – bibliotekarz w bibliotece publicznej dla dzieci

Wiosną, uczniowie klasy Ia i Id wyruszyli na poznanie nowego miejsca w najbliższej okolicy. Jakiego? Aby się tego dowiedzieć, wystarczyło rozwiązać zagadkę: „Tam, gdzie pójdziemy, wiele książek na Was czeka. Bardzo ciekawych, czasem zupełnie nowych. To miejsce, gdzie mieszkają książki nazywa się?…”. Tak. Oczywiście. Biblioteka.

XII Piknik Rodzinny

Za nami kolejny Piknik Rodzinny. O tyle wyjątkowy, bo po raz pierwszy zorganizowany w zespole szkolno-przedszkolnym. Do wspólnego świętowania Dnia Dziecka, minionego Dnia Matki i zbliżającego się Dnia Ojca dołączyły dzieci z przedszkola wraz z rodzinami.