Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Uroczyste spotkanie Wielkanocne

 

 

Drodzy Rodzice i Przyjaciele ZSP nr 10,

serdecznie Państwa zapraszamy na świąteczną uroczystość,

która odbędzie się w środę, 17 kwietnia,

o godz. 10.00, w sali gimnastycznej.

Do zobaczenia!

Informacja

Szanowni Państwo,

informuję, że wszyscy pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 10 popierają strajk nauczycieli.  W pełni solidaryzują się z postulatami dotyczącymi zwiększenia wynagrodzeń nauczycielek i nauczycieli. W dniu 8 kwietnia 2019 r. stawili się do pracy i pełnią swoje obowiązki zawodowe.

Z poważaniem

Ewa Warszewska
Dyrektor ZSP nr 10

Muzyczny Kalejdoskop

W dn. 02 kwietnia 2019 r. w ramach obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, odbędzie się w naszej szkole VI edycja konkursu „Muzyczny Kalejdoskop”. Konkurować ze sobą będą uczniowie dziewięciu warszawskich szkół specjalnych. Młodzi artyści zademonstrują swoje umiejętności w czterech kategoriach: śpiew, taniec, zespół muzyczny, solista grający na instrumencie. Życzymy powodzenia wszystkim występującym!

 Gabriela Waliczek

Jesteśmy Szkołą Niepodległej!

 Z radością i z poczuciem dumy

mamy zaszczyt przekazać, iż 

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10

został uhonorowany mianem

SZKOŁA NIEPODLEGŁEJ

 

W ogólnopolskim konkursie, promującym działania kształtujące tożsamość narodową, uczestniczyło 400 szkół. Tylko 215 spośród nich udało się przejść symboliczny szlak i osiągnąć zamierzony cel. Nasza społeczność konsekwentnie i wytrwale realizowała starannie zaplanowane edukacyjno – wychowawcze przedsięwzięcia, a w piątek, 8 lutego 2019 roku, Pani Dyrektor Ewa Warszewska spotkała się w Sali Kolumnowej Sejmu Rzeczypospolitej z dyrektorami wyróżnionych szkół z całej Polski i tam, podczas uroczystej Gali, odebrała honorowy certyfikat.