Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Jesteśmy Szkołą Niepodległej!

 Z radością i z poczuciem dumy

mamy zaszczyt przekazać, iż 

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10

został uhonorowany mianem

SZKOŁA NIEPODLEGŁEJ

 

W ogólnopolskim konkursie, promującym działania kształtujące tożsamość narodową, uczestniczyło 400 szkół. Tylko 215 spośród nich udało się przejść symboliczny szlak i osiągnąć zamierzony cel. Nasza społeczność konsekwentnie i wytrwale realizowała starannie zaplanowane edukacyjno – wychowawcze przedsięwzięcia, a w piątek, 8 lutego 2019 roku, Pani Dyrektor Ewa Warszewska spotkała się w Sali Kolumnowej Sejmu Rzeczypospolitej z dyrektorami wyróżnionych szkół z całej Polski i tam, podczas uroczystej Gali odebrała honorowy certyfikat.

 

 

Uroczystość otwarcia Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 10

 

Od poniedziałku 21 stycznia 2018 roku Publiczne Przedszkole Specjalne nr 438 rozpoczęło swoją działalność!

We wtorek, 22 stycznia 2018 roku, z okazji Dni Babci i Dziadka, ZSP nr 10 odwiedził Prezydent Warszawy Pan Rafał Trzaskowski.

Informacje w mediach o wydarzeniu: Przedszkole przy Tarchomińskiej

 

Więcej linków do artykułów: zakładka "Piszą o nas".

 

 

 

 

Konkurs pod patronatem MEN

Nasza szkoła uczestniczy w ogólnopolskim konkursie i ubiega się o zaszczytne miano Szkoła Niepodległej. W ramach działań konkursowych do 31 grudnia 2018 roku uczniowie realizowali Program Niepodległa 1918 - 2018 i wykonywali zadania z pięciu obszarów edukacyjnych:

Szlak Trzech Świąt Rzeczypospolitej

Szlak Współtwórców Niepodległości

Szlak Żołnierzy Niepodległości

Szlak Dróg do Niepodległości

Szlak Pierwszych Dni Wolności

Życzcie nam powodzenia i uzyskania godnego tytułu!

Informacja

Szanowni Państwo informuję, że z dniem 1 września 2018 r. uchwałą nr LXI/1641/2018 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 8 lutego 2018 r. nastąpiło przekształcenie oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 6 w Warszawie, ul. Tarchomińska 4 w Przedszkole Specjalne nr 438 w Warszawie, ul. Tarchomińska 4 i utworzono Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Warszawie, ul. Tarchomińska 4.


Ewa Warszewska
Dyrektor ZSP nr 10