Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Wolontariat w trakcie Enea IRONMAN 5150 Warsaw

Nasza ostatnia w tym roku szkolnym akcja Szkolnego Koła Wolontariatu miała miejsce 10 czerwca br. w trakcie triatlonu Enea IRONMAN 5150 Warsaw. Wolontariusze z naszego koła już od wczesnych godzin rannych szykowali stanowiska w punkcie „odnowy”. Były stoły z wodą w butelkach i kubkach, napojami izotonicznymi, żelemi, bananami i gąbkami nasączonymi wodą.

Wszyscy wolontariusze „dwoili się i troili” starając się pomóc biegaczom w bardzo trudnym z powodu upalnej pogody biegu. Była to niepowtarzalna okazja nabycia nowych, praktycznych umiejętności, poznania wielu ciekawych ludzi, a przede wszystkim dobrej zabawy w doborowym towarzystwie. Pośród wielu zadań, które czekały na wolontariuszy podczas Enea IRONMAN 5150 Warsaw każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Czekamy na nowy rok szkolny i kolejne akcje.

Katarzyna Walter