Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

W Teatrze Kamienica

W dniu 30 maja nasze Kółko Teatralne „Szaławiły” reprezentowało Szkołę podczas XIII Przeglądu Małych Form Teatralnych „MAGIK”, organizowanego przez Zespół Szkół Specjalnych nr 85, w Teatrze Kamienica.

To był dla nas bardzo trudny dzień. Już wczesnym rankiem wyjechaliśmy ze szkoły, ponieważ występowaliśmy jako pierwsi. Zaprezentowaliśmy krótkie przedstawienie pt.: „Morskie opowieści” podczas którego Piraci tańczą z hiszpańskimi dziewczynami, znajdują skarb i wspólnie ratują złotą rybkę. Nasz występ bardzo podobał się publiczności, porwaliśmy widownię do wspólnej zabawy. Niestety nie mogliśmy obejrzeć występów naszych kolegów i koleżanek, ponieważ tego dnia czekała na nas jeszcze jedna scena. W naszej szkole odbywał się Piknik Rodzinny, na którym wypatrywała nas kolejna publiczność. Pierwszy raz „graliśmy” dwa spektakle jednego dnia! Wszyscy aktorzy spisali się na medal, przywieźliśmy złotą statuetkę do naszej kolekcji.

Anna Małyszek, Karolina Bućko