Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

33 Przegląd Działalności Artystycznej Środowisk Nieprzetartego Szlaku Chorągwi Stołecznej ZHP

W poniedziałek 11 czerwca br. nastąpił ten najważniejszy dzień w roku harcerskim Nieprzetartego Szlaku – podsumowanie Przeglądu Działalności Artystycznej Środowisk Nieprzetartego Szlaku Chorągwi Stołecznej ZHP. Tegoroczny 33 Przegląd przebiegał pod hasłem: „60 lat Nieprzetartego Szlaku w stuleciu Niepodległej Polski”. Finał Przeglądu odbywał się w Sali pod Kopułą gmachu obecnego Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii przy Placu Trzech Krzyży.


Tegoroczny Przegląd wyróżniła ranga gości. Odwiedziła nas Naczelniczka ZHP hm. Anna Nowosad oraz Komendantka Hufca ZHP Warszawa Praga Południe phm. Krystyna Mamak. Zostały serdecznie powitane przez Namiestnika NS hm. Adama Sikonia.
Wydarzenie rozpoczęło się od występu pana Mariusza Totoszko – utalentowanego artysty – wokalisty zespołu „Volver”, związanego z Teatrem Roma, aktora filmowego, znanego również z programu rozrywkowego Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo” oraz z serialu telewizyjnego „Pierwsza miłość”. Jego występ z miejsca rozruszał widownię. Na scenę artysta zaprosił również harcerskich artystów z NS. Utwór „Jesteśmy Polką i Polakiem” wykonany wspólnie wywołał zachwyt publiczności. Nasza drużyna harcerska również zaprezentowała występ na wysokim poziomie artystycznym, czego dowodem są wspaniałe fotografie i zachwyt publiczności. Na zakończenie hm. Adam Sikoń podziękował wszystkim za aktywny udział w przeglądzie i życzył udanych wakacji.

Druh Kamil Strzelecki