Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

VIII Festyn Ulicy Skaryszewskiej

W sobotę 9 czerwca zostaliśmy zaproszeni do wspólnego świętowania podczas VIII Festynu Ulicy Skaryszewskiej. Na tą okazję przygotowaliśmy ostatni krzyk mody – taniec „Belgijka”. Przebraliśmy się w stroje Piratów i Marynarzy.

Na Festyn „popłynęliśmy” naszym wielkim statkiem, który zbudowało dla nas Kółko Ekologiczne Pani Hani, we współpracy z głównym konstruktorem - Panem Stanisławem. Wszyscy zmieściliśmy się do statku, niestety statek nie zmieścił się na scenie… Na szczęście wpadliśmy na pomysł, aby przestawić scenę. Publiczność musiała odwrócić krzesełka w przeciwnym kierunku,
a my zyskaliśmy dużo miejsca na nasz żywiołowy taniec. Kiedy byliśmy już gotowi do występu, spotkała nas kolejna niespodzianka. Nagle urwała się muzyka, okazało się, że nie ma prądu. Awaria była bardzo poważna i nikt nie potrafił jej naprawić. Z pomocą wiernych fanów szybko rozwiązaliśmy problem, włączyliśmy muzykę z odtwarzacza w samochodzie. Otworzyliśmy szeroko okna i drzwi samochodu i z radością zatańczyliśmy naszą Belgijkę. Dostaliśmy wielkie brawa za wspaniały taniec i pomysłowość.

Anna Małyszek, Karolina Bućko