Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Zbiórka harcerska w Helenowie

W dniu 2 października 2017 r. nasi dzielni harcerze wzięli udział w inauguracji roku harcerskiego w Helenowie. Na miejscu czekała na nas gra terenowa.

Każda drużyna otrzymała mapkę terenu z zaznaczonymi punktami, w których szukaliśmy ukrytych zadań i zagadek. Nie było łatwo, musieliśmy ułożyć skomplikowane puzzle, odśpiewać harcerską pieśń z brakującym tekstem i rozszyfrować zakodowany tekst. Na szczęście wszystkie zadania udało nam się wykonać wzorowo. Na ognisko przywołał nas sześciokrotny dźwięk gwizdka. Namiestnik hm Adam Sikoń, odebrał od wszystkich drużynowych raport ze stawiennictwa na uroczystości. Przy wspólnym ognisku, mieliśmy okazję poznać harcerzy z innych drużyn. Bardzo dziękujemy za ciepłe przyjęcie i miło spędzony czas.

Kamil Strzelecki