Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Warsztaty z Fundacją Akademia Integracji

Punktualnie o godzinie 10, 3 października, społeczność szkolna zebrała się na sali gimnastycznej wraz z członkami Fundacji Akademii Integracji. Spotkanie to miało miejsce w ramach projektu: „Udowodnij, że potrafisz ”. Pan Stefan Makowski wraz z Panem Grzegorzem Plutą i Panem Rafałem Treterem podzielili się swoimi doświadczeniami odnośnie uprawiania szermierki oraz wrażeniami z udziału w Igrzyskach Paraolimpijskich i innych imprezach sportowych.

Po etapie wprowadzającym, który miał na celu przybliżenie idei uprawiania sportu pomimo różnych barier, odbyła się część warsztatowa. Każda klasa miała możliwość przymierzenia stroju szermierza, poznania podstawowych ruchów szermierczych oraz próby „walki” szermierczej na wózkach. W międzyczasie mogliśmy obejrzeć wystawę fotograficzną z różnych imprez sportowych.

Bardzo dziękujemy organizatorom za przeprowadzone warsztaty.

Katarzyna Walter