Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

W dniu 3 kwietnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Tego dnia Dyrekcja, nauczyciele, asystenci oraz pozostali pracownicy w sposób szczególny pokazali, że nasi podopieczni są bardzo ważni.

Wszyscy solidarnie ubrani na niebiesko – przyjęty umownie symbol i kolor autyzmu - rozpoczęliśmy obchody od prezentacji historii Krzysia, chłopca z autyzmem. Następnie wyszliśmy na boisko, gdzie na dzieci czekały różne i interesujące atrakcje: wspólne szukanie ukrytych smerfów, łapanie niebieskich motyli oraz zabawy z balonami. Zabawy dostarczyły dzieciakom mnóstwo radości i śmiechu. Światowy Dzień Świadomości Autyzmu zakończyliśmy refleksją, abyśmy wszyscy zawsze pamiętali, że każdy z nas jest kimś bardzo wyjątkowym i godnym poznania. Dziękujemy naszym podopiecznym, za każdą cudowną chwilę spędzoną razem. W tym wyjątkowym dniu życzymy wam i waszym rodzicom kolejnych wielkich sukcesów, których z dumą w sercu możemy być świadkami.

Małgorzata Brokowska