Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Mikołajki

Szósty grudnia to dzień szczególny. Jest to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Już od samego rana w Naszym Przedszkolu słychać było mikołajkowe piosenki oraz dzieci przygotowały bardzo ciekawe prace plastyczne - portret św. Mikołaja.

Przytul Polskę

Czwartego grudnia nasze dzieci z przedszkola wybrały się na wystawę  pt. „Przytul Polskę”. Wystawa dzieliła się na kilka sekcji tematycznych. Była część, w której mówi się o polskim języku, o przyrodzie, o kuchni, sporcie lub kulturze. Wędrówka po wystawie pozwoliła odkryć jak wiele oblicz ma Polska.

Teatr Baj

22 listopada wybraliśmy się do Teatru Baj na przedstawienie pt. „Nie ma… nie ma …jest”.  Przedstawienie to opowiadało o tym jak to aktorzy tworzą świat różnych kształtów, dźwięków i niespodziewanych zdarzeń.

Praga sensorycznie

13 listopada razem z maluchami z grup I, II i III wybraliśmy się do Muzeum Warszawskiej Pragi, aby obejrzeć wystawę "Praga sensorycznie". To było wspaniałe doznanie dla wszystkich zmysłów. Dzieciaki eksplorowały przestrzeń wystawy wykorzystując przy tym zmysły słuchu, dotyku, równowagi i węchu.

Miesiąc AAC

U nas w Przedszkolu 438 nie ustajemy z pracami nad wprowadzaniem strategii AAC, na zajęciach indywidualnych jak i grupowych.