Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka świętujemy w naszym przedszkolu 21 stycznia. Ze względu na rosnącą liczbę zachorowań na covid-19/omikron nie możemy obchodzić tego święta w taki sposób jak dotychczas.

Zima wcale nie jest zła

Ponowne pojawienie się na początku stycznia śniegu na przedszkolnym placu zabaw sprawiło dzieciom wiele radości. Z tego powodu chłopcy z grupy siódmej nie tylko lepili ze śniegu bałwana...

Zabawy sensoryczne

Grudniowa „Sensoryka dla smyka" przebiegała w klimacie świąteczno - zimowym. Dzieci z grupy 4 doświadczały wrażeń dotykowych lepiąc bałwana, robiąc kulki i bawiąc się masami przypominającymi śnieg.

Coraz bliżej święta

W naszym przedszkolu przygotowania do Świąt idą pełną parą! W salach czuć zapach pierników, widać świąteczne dekoracje i słychać radosne kolędy. W przygotowaniach do Świąt nie zapominamy o innych, dlatego nasi wolontariusze przygotowywali świąteczne kartki, które zostały wysłane do naszych nowych przyjaciół z innych przedszkoli.

Spotkanie z Misiem dr Clown

Grudzień to taki szczególny miesiąc – wszyscy myślimy o nadchodzących świętach, prezentach, choinkach. Czekamy na magię świąt. W dniu 21 grudnia 2021 r.  przedszkolaki doświadczyły takiej magi dzięki fundacji dr Clown.