Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

W dniu 3 kwietnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Tego dnia Dyrekcja, nauczyciele, asystenci oraz pozostali pracownicy w sposób szczególny pokazali, że nasi podopieczni są bardzo ważni.

Czytające przedszkole

Od września 2018 nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Na terenie przedszkola realizowany jest program czytelniczy „Czytające przedszkole” w ramach którego nauczyciele w swoich oddziałach czytają dzieciom bajki przez 20 min dziennie.

Dzień Wiosny

21 marca dzieci z Przedszkola uroczyście powitały nową porę roku – Wiosnę. Do jej nadejścia przedszkolaki przygotowywały się już od dawna, wzbogacając swoje przyrodnicze kąciki nowymi roślinkami, które pod baczną obserwacją powoli kiełkowały w naszych salach. W końcu jednak nadszedł dzień radosnego przywitania nowej pory roku i pożegnania starej.

Wiosna w Parku Skaryszewskim

W przeddzień wizyty Pani Wiosny w naszym przedszkolu, dzieci z oddziału piątego wybrały się na wycieczkę do Parku Skaryszewskiego w celu obserwacji oznak wiosny. Wszyscy zgodnie potwierdzili nadejście wiosny.

Zawody sportowe

Dnia  01.03 odbyły się zawody sportowe z okazji Dnia Aktywności Motorycznej. Były to pierwsze zawody z udziałem dzieci z oddziałów przedszkolnych pod szyldem Olimpiad Specjalnych. Wszyscy mieli do pokonania sprawnościowy tor przeszkód składający się z różnych aktywności.