Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Idziemy do ZOO!

Ciepło zbliżającego się lata zachęciło nas ostatecznie do zwiedzenia jednego z najsłynniejszych ogrodów zoologicznych w Polsce. Razem z naszymi podopiecznymi, odpowiednio przygotowanymi na słoneczną pogodę wyruszyliśmy odwiedzić niezwykłe nosorożce, skoczne małpy, wielkie koty, a nawet najdziwniejsze owady, do których zbliżyć się mogli tylko najodważniejsi – co dla naszych dzielnych maluchów nie stanowiło żadnego problemu!

Teatr Baj

W piątek 7 czerwca w ramach programu „Cała Polska Czyta Dzieciom” razem z dziećmi z przedszkola wybraliśmy się do Teatru Baj na przedstawienie pt. „Ra – dość”.

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

W dniu 3 kwietnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Tego dnia Dyrekcja, nauczyciele, asystenci oraz pozostali pracownicy w sposób szczególny pokazali, że nasi podopieczni są bardzo ważni.

Czytające przedszkole

Od września 2018 nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Na terenie przedszkola realizowany jest program czytelniczy „Czytające przedszkole” w ramach którego nauczyciele w swoich oddziałach czytają dzieciom bajki przez 20 min dziennie.

Dzień Wiosny

21 marca dzieci z Przedszkola uroczyście powitały nową porę roku – Wiosnę. Do jej nadejścia przedszkolaki przygotowywały się już od dawna, wzbogacając swoje przyrodnicze kąciki nowymi roślinkami, które pod baczną obserwacją powoli kiełkowały w naszych salach. W końcu jednak nadszedł dzień radosnego przywitania nowej pory roku i pożegnania starej.