Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Wiosna w Parku Skaryszewskim

W przeddzień wizyty Pani Wiosny w naszym przedszkolu, dzieci z oddziału piątego wybrały się na wycieczkę do Parku Skaryszewskiego w celu obserwacji oznak wiosny. Wszyscy zgodnie potwierdzili nadejście wiosny.

Widzieliśmy wiosenne kwiaty: krokusy, żonkile i niezapominajki, a także jerzyka, który już wrócił do Polski i ukrył się w jednym z parkowych krzaków. W drodze powrotnej mijaliśmy Jeziorko Kamionkowskie, po którym pływały kaczki oraz łabędzie. Podczas wycieczki zdobyliśmy również doświadczenia przyrodnicze, z którymi podzieliliśmy się z innymi dziećmi z naszego przedszkola. Wycieczka z całą pewnością została zaliczona do udanych i cieszymy się z coraz bardziej zielonych i słonecznych dni.

 Joanna Sulima