Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Wigilia Bożego Narodzenia

W czwartek, 20 grudnia 2018, odbyło się pierwsze, przedświąteczne spotkanie przedszkolaków. Postanowiliśmy zaprosić do nas ducha Świąt Bożego Narodzenia.

W sali pięknie ustrojonej w biel i światełka, maluchy najpierw tańcem zaprosiły Panią Zimę. Przystroiliśmy choinkę, pannę zieloną, łańcuchami i bombkami wykonanymi przez dzieci. Gdy byliśmy już gotowi, odwiedził nas Święty Mikołaj z pomocnymi skrzatami. W worku pełnym prezentów, przyniósł nam niezwykłe podarunki:  zdrowie, radość, szczęście, czas z bliskimi i wymarzone upominki. Maryja z Józefem i Dzieciątkiem oraz pastuszkowie zasiedli razem z nami i wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę "Cichą noc". 

Na zakończenie wybrzmiały życzenia i podziękowania. Przy opłatku i Wigilijnych potrawach cieszyliśmy się radosną, pełną dumy i wzruszeń atmosferą.