Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Bieg Mikołaja

7 grudnia, dzień po Mikołajkach, nasz Święty, zachwycony przedszkolakami, postanowił jeszcze raz nas odwiedzić! Przedszkolaki także były zachwycone.

Po jedenastej zebraliśmy się na zajęcia sportowe w sali gimnastycznej. Maluchy usiadły w kręgu i razem śpiewaliśmy zimowe piosenki dla Mikołaja, który  usłyszawszy miłą muzykę przybył czym prędzej. Święty zaprosił dzieci do sportowej zabawy. Każdy, czy mały, czy duży, kto przebył, co sił w nogach trasę Biegu Mikołajkowego, mógł jeszcze raz usiąść na kolanach naszego brodatego gościa. Święty Mikołaj i dziś obsypal nas prezentami. Biegacze zostali nagrodzeni Mikołajowymi czapkami i ozdobami choinkowymi. Bawiliśmy się wyśmienicie. Serdecznie dziękujemy pomocnym elfom z fundacji "Góry Przenosić", które zapakowały worki z prezentami!