Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Mikołajki

Zima powoli w okna puka, dzwonki sań już gdzieś w oddali słychać, a święta już tuż tuż. Wszyscy już doczekać się nie mogą wyjątkowego pana w czerwonym wdzianku. Oto i on!

Nadchodzi z worem pełnym prezentów, wyczekiwany przez wszystkie dzieci, Święty Mikołaj! Czyżby na jego długiej liście, znalazły się też nasze przedszkolaki? Oczywiste to, jak pierwsza gwiazdka na niebie, że jak najbardziej tak! Cóż to tylko? Rudolf zmęczony został na biegunie, więc całkowicie niespodziewanie Mikołaj przyjechał do nas swoim czerwonym garbusikiem! To dopiero dla nas wyjątkowa niespodzianka. Szczęściu końca nie było, gdy każde dziecko usiąść mogło przy Mikołaju i osobiście z jego rąk otrzymać swój prezent. Dziękujemy Mikołaju! Nie zapomnij o nas za rok! Wielkie podziękowania również dla pracowitych elfów z Miejskich Zakładów Autobusowych, za wspaniały podarek od serca dla naszych dzieci.