Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Dzień Niepodległości

Biało Czerwona flaga delikatnie poruszona na wietrze, zdaje się tak witać dziś wszystkie dzieci przy wejściu do Przedszkola. Czeka je dziś szczególny dzień, w którym to będą mogli się przyłączyć do ogólnopolskiego świętowania najważniejszego dnia naszego kraju.

Wspólnie razem wszystkie oddziały celebrowały godnie i radośnie Dzień Niepodległości.
Na baczność mały Polaku, dumnie i z uśmiechem na twarzy! To flaga nasza zaraz się znajdzie pośród nas, w kolorze białym i czerwonym. Oto i jeszcze Hymn już gra, to Mazurka Dąbrowskiego oczywiście posłuchać i odśpiewać z ręką na piersi uroczyście możemy. Jakże zaś pięknie i dumnie w koronie złotej nasz polski Orzeł Biały się prezentuje, wykonany własnoręcznie i przez wszystkie dzieci w całość złożony – na symboliczną pamiątkę odrodzenia i jedności naszej Ojczyzny. Nie zabrakło również zabawy i radosnych piosenek, utrwalających narodowe wartości, w które wszystkie maluchy chętnie się włączali. Szczęśliwego Dnia Niepodległości!