Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny "Stwórz Misia". Uczniowie w domu i w szkole przygotowali wspaniałe prace, których fotografie w środę przesłaliśmy na ogólnopolski misiowy konkurs portalu "Wychowaj Małego Profesora". W szkole zaś odbyło się głosowanie, które wyłoniło faworytów szkolnego konkursu.

W piątek w dniu święta zostały wręczone nagrody książkowe i maskotki, w tym wielki miś (częściowo ufundowany przez radę rodziców!). Pierwsze miejsce zajęła praca Oskara z klasy IIb: szary Miś Oskar, drugie egzekwo: Praski Miś Maćka z klasy VIb i papierowy Miś Oliś Oliwiera z klasy IIb, trzecie miejsce na podium głosujący przeznaczyli także dla pracy z klasy IIb: zajął je różowo niebieski Miś Oktuś Oktawiana. Specjalne nagrody za zaangażowanie w konkurs domowników otrzymali Szymon i Kuba z klasy IIa ( za ciasteczka misiowe i misia z dyni) oraz Mateusz z klasy VIb za pracę plastyczną wykonaną z mamą.
Spośród wybranej dwunastki najciekawszych prac nasz uczeń Kuba wylosował jednego szczęśliwca, który otrzymał wielkiego pluszowego misia! Został nim Jakub z klasy 1a, który przygotował pracę "Kubimiś". Gratulacje dla wszystkich wygranych.
Święto Pluszowego Misia jest także okazją do wielu akcji charytatywnych związanych z osobą Jubilata. Także nasi uczniowie dołączyli do inicjatywy Stowarzyszenia Akcja Miś i włączyli się do zbiórki misiów i zabawek dla dzieci z rodzin ubogich.

Małgorzata Targowska