Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Książki są fajne i kropka!

Zainspirowani konkursem organizowanym przez Empik, we wrześniu 2016 roku realizowaliśmy szkolny projekt edukacyjny „Książki są fajne i kropka”. Uczniowie szkoły podstawowej poznawali interesującą literaturę dziecięcą, a następnie pod kierunkiem nauczycieli wykonywali prace plastyczne, inspirowane tematyką literacką.

29 i 30 września twórczość uczniów została wyeksponowana na holu szkoły. Nasza społeczność: rodzice, uczniowie, goście i pracownicy oddawali swoje głosy na najciekawsze ich zdaniem prace. Wybrane w głosowaniu dzieło uczniów reprezentowało Szkołę Podstawową nr 6 w ogólnopolskim plebiscycie Empik-u. Dzięki Internautom, naszym przyjaciołom i sympatykom otrzymaliśmy 1092 głosy. Osiągnęliśmy niezły wynik, jak na naszą małą społeczność. Zajęliśmy 55 miejsce wśród 300 szkół z całej Polski! Wszystkim zaangażowanym w głosowanie bardzo dziękujemy!

W dniu 18 listopada uroczyście podsumowaliśmy działania w ramach projektu. Pani Dyrektor Ewa Warszewska wręczyła dyplomy i klasowe nagrody książkowe.

I miejsce zajęli uczniowie świetlicy grupy młodszej (pod kierunkiem pani Marzeny Gołębiowskiej, z udziałem asystentek: pani Hani Zdunek i pani Beaty Jednorowskiej). Dyplomy imienne otrzymali: Agnieszka M., Jakub N., Bartosz G., Jakub K., Wiktor Sz..

II miejsce ex aequo zajęli uczniowie klasy III (pod kierunkiem pani Neli Rucińskiej) oraz uczniowie klasy VIa (pod kierunkiem pani Agnieszki Gawryszewskiej).

III miejsce zajęli uczniowie klasy IIb (pod kierunkiem pani Małgorzaty Targowskiej)

Dyplom klasowy za aktywny udział w projekcie edukacyjnym otrzymali uczniowie:

klasy I (pod kierunkiem pani Joanny Szybińskiej – Karczmarskiej), klasy IIa (pod kierunkiem pani Joanny Sulimy), klasy IVa (pod kierunkiem pani Katarzyny Walter), klasy V (pod kierunkiem pana Mateusza Głowackiego)

Marzena Gołębiowska