Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W dniu 23 czerwca 2017 r. o godzinie 10.00 w naszym zespole szkół odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Miłą niespodzianką było miejsce ww. uroczystość – sala gimnastyczna. Dzięki operatywności pani Dyrektor Małgorzaty Rosy, udało się wcześniej skończyć remont i przekazać salę przed zakończeniem roku szkolnego naszym uczniom.

W tym roku żegnaliśmy pięcioro naszych gimnazjalistów. Dwoje z nich uczęszczało od początku powołania do życia szkół dla dzieci i młodzieży z autyzmem, można by rzec najstarsi weterani od nas odeszli.

Uroczystość koordynował wychowawca klasy III b G p. Jerzy Gomuła. Przygotował prezentację multimedialną, dekoracje z PCS-sów. Uroczystość uświetnił taniec hiszpański uczennic z kółka teatralnego oraz występ taneczny rodziców ze swoimi dziećmi z klasy pierwszej – Mamusiom pięknie dziękujemy za odwagę.

Jak co roku pani Dyrektor pożegnała Gimnazjalistów i złożyła życzenia spokojnych, bezpiecznych i radosnych wakacji, przedstawiciele rady rodziców złożyli podziękowania wszystkim pracownikom za trud całorocznej pracy.

Wspaniałego wypoczynku, wracajcie zdrowi i wypoczęci 4 września 2017r. do szkoły.

Ewa Warszewska

Dyrektor ZSS nr 97