Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Czytanie zbliża – spotkanie z panią Justyną Sieńczyłło

W czerwcowy wtorek, uczniowie naszej szkoły wybrali się w czytelniczą podróż z dobrą książką. Kapitanem tej interesującej wyprawy była aktorka, pani Justyna Sieńczyłło. Pod Jej wspaniałym prowadzeniem, młodsi uczniowie wędrowali po krainie poezji dziecięcej, zaś starsi poznawali świat nieznanych im dotąd Muminków. Wszyscy podziwiali znakomitą dykcję, perfekcyjną emisję głosu i aktorską interpretację tekstów. Teatr, prawdziwy teatr w najlepszym wykonaniu zawitał do ZSS nr 97! Uczniowie słuchali zauroczeni… Kreatywność, życzliwość i otwartość pani Justyny sprawiły, że pogodna, serdeczna atmosfera była jednocześnie prawdziwie „twórczym wprowadzeniem w wyobraźnię”.

Dzięki spotkaniu Ci, którzy prezentowali szkolne przedstawienie, przypomnieli sobie Teatr Kamienica, pozostali natomiast dowiedzieli się, że na kulturalnej mapie Warszawy jest wyjątkowe miejsce, w którym odbywają się spektakle także dla dzieci i młodzieży. I w którym ta grupa odbiorców jest bardzo mile widziana! Warto zatem jak najczęściej w nim bywać! Z nauczycielami, z rodzicami czy z rodzeństwem. Jak komu będzie wygodniej, ale jedno jest pewne: będzie tam kulturalnie, profesjonalnie, kreatywnie! W zależności od tematyki spektaklu wesoło, czasem poważnie, ale zawsze mądrze. Bo Teatr Kamienica to także teatr rodzinny, w którym realizowany jest program kulturalno – edukacyjny Mała Kamienica skierowany do młodych widzów, „umożliwiający im poznawanie wielobarwnego świata teatralnego poprzez przedstawienia adresowane do różnych grup wiekowych i zróżnicowane pod względem gatunkowym".

Dziękujemy pani Justynie za udział w dniu 12 czerwca 2017 roku w naszym projekcie „Czytanie zbliża”. Zajęcia czytelnicze były wspaniałe!

Marzena Gołębiowska