Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Filtr

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W dniu 23 czerwca 2017 r. o godzinie 10.00 w naszym zespole szkół odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Miłą niespodzianką było miejsce ww. uroczystość – sala gimnastyczna. Dzięki operatywności pani Dyrektor Małgorzaty Rosy, udało się wcześniej skończyć remont i przekazać salę przed zakończeniem roku szkolnego naszym uczniom.

Msza św. na zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Nawet pożegnania potrafią być radosne, jak to miało miejsce podczas ostatniej Mszy Świętej, w tym roku szkolnym. Z tą radością na zewnątrz nie przesadzaliśmy. Była w nas, gdzieś głęboko w świecie niewidzialnym, a towarzyszyło jej skupienie, oczekiwanie na kogoś, kto pozostanie w głowie i sercu, to znaczy w naszych myślach i uczuciach jako Obecność przez dwa długie miesiące upragnionych nie tylko przez nas, ale i

...

Spotkanie recytatorskie

Dnia 21 czerwca 2017 r. uczniowie II klasy gimnazjum Wyższej Szkoły Menedżerskiej nr 50 odwiedzili naszych uczniów w ramach spotkania integracyjnego.

W Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji”

Jak co roku wycieczka szkolna to dla nas wszystkich wielka przygoda i wyprawa w nieznane. W tym roku 19 czerwca 2017 odwiedziliśmy Park Rozrywki „Farma iluzji” pod Dęblinem. Nikt z nas nie był przygotowany na taką ilość atrakcji i niecodziennych aktywności.

Wycieczka edukacyjna „Spacer po Muranowie”

W pochmurną środę, 14 czerwca 2017 roku, przygotowani przez niekorzystne prognozy na wszelkie niedogodności pogodowe, włącznie z ewentualnością szybkiego powrotu do szkoły, wyruszyliśmy na poznawanie naszej małej ojczyzny. Tramwaj nr „26” szybko dojechał na Plac Bankowy, a tam oczekiwał już na nas pan Krzysztof Gajda, Prezes Stowarzyszenia Obrony Pozostałości Warszawy „Kolejka Marecka”.

Dogoterapia

Dnia 13 czerwca 2017 r. odbyły się zajęcia dogoterapii. Zajęcia poprowadziła terapeutka Si Hanna Pieńkowska z psem Aishą.

„Iskierka przyjaźni 2016/2017" – piąte spotkanie integracyjne z uczniami z SP nr 30 „W świecie książek z panią Justyną Sieńczyłło"

W dniu 12 czerwca 2017 roku odbyło się piąte spotkanie uczniów klasy IIa naszej szkoły z uczniami klasy IIb ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 30. Dla uczniów obydwu szkół spotkanie było bardzo ważne. Tego dnia bowiem mieli możliwość poznania wspaniałej aktorki, pani Justyny Sieńczyłło.

Czytanie zbliża – spotkanie z panią Justyną Sieńczyłło

W czerwcowy wtorek, uczniowie naszej szkoły wybrali się w czytelniczą podróż z dobrą książką. Kapitanem tej interesującej wyprawy była aktorka, pani Justyna Sieńczyłło. Pod Jej wspaniałym prowadzeniem, młodsi uczniowie wędrowali po krainie poezji dziecięcej, zaś starsi poznawali świat nieznanych im dotąd Muminków. Wszyscy podziwiali znakomitą dykcję, perfekcyjną emisję głosu i aktorską interpretację tekstów.

...

XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom – czytelnicze spotkanie z panią Anetą

Nasza szkoła już po raz kolejny włączyła się w promocję czytelnictwa w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, którego motto brzmi u Nas niezmiennie „Dziecku czytanie – ważne rodzica zadanie”.W piątek, 9 czerwca 2017 roku, dzieciom z młodszej grupy świetlicowej pięknie czytała mama Oktawiana, pani Aneta.